DANE KONTAKTOWE

GOPS Skoroszyce

48-320 Skoroszyce

ul. Powstańców Śląskich 17

e-mail: gops@skoroszyce.pl

tel.77 431 84 83

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Główny księgowy

Świadczenia rodzinne

Świadczenia pielęgnacyjne

Specjalny zasiłek opiekuńczy, ZDO

Zasiłek pielęgnacyjny

Świadczenia wychowawcze - Rodzina 500 +

Dodatki mieszkaniowe i energetyczne

Fundusz Alimentacyjny

Karta Dużej rodziny 

       Krzysztof Kuźmiński

       77 431 84 83 / 77 431 89 87

       kkuzminski@skoroszyce.pl

Pracownicy socjalni:       

  • Anna Gratulewicz

Rejon:  Sidzina, Giełczyce, Pniewie

        77 431 84 83 / 77 431 89 85

        agratulewicz@skoroszyce.pl

  • Violetta Matuszczyk

Rejon: Chróścina, Makowice, Czarnolas

        77 431 84 83 / 77 431 89 85

        vmatuszczyk@skoroszyce.pl

  •  Kornelia Skalska

Rejon: Mroczkowa, Stary Grodków, Skoroszyce, Brzeziny

        77 431 84 83 / 77 431 89 85

        kskalska@skoroszyce.pl

 

Asystent rodziny

      Monika Korzeniewska

      77 431 84 83 / 77 431 89 85

     mkorzeniewska@skoroszyce.pl

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej

      Marzena Adamczyk-Kielak

      77 431 84 83 / 77 431 89 85

     madamczyk@skoroszyce.pl

Pomoc administracyjna

     Marika Zawadzka

      77 431 84 83 / 77 431 89 77

     mzawadzka@skoroszyce.pl

 

  • Data aktualizacji: 2024-04-16 08:57
  • |
  • Licznik odwiedzin: 262 180