DANE KONTAKTOWE

GOPS Skoroszyce

48-320 Skoroszyce

ul. Powstańców Śląskich 17

e-mail: gops@skoroszyce.pl

tel.77 431 84 83

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Główna księgowa

  • Agnieszka Ślusarz
  • 77 431 84 83 / 77 431 89 77
  • aslusarz@skoroszyce.pl

Świadczenia rodzinne

Świadczenia pielęgnacyjne

Specjalny zasiłek opiekuńczy, ZDO

Zasiłek pielęgnacyjny

Świadczenia wychowawcze - Rodzina 500 +

Dodatki mieszkaniowe i energetyczne

Dobry Start 300+

Fundusz Alimentacyjny

Karta Dużej rodziny 

       Ewelina Gołębiewska

       77 431 84 83 / 77 431 89 87

       egolebiewska@skoroszyce.pl

Pracownicy socjalni:       

  • Anna Gratulewicz

Rejon:  Sidzina, Giełczyce, Pniewie

        77 431 84 83 / 77 431 89 85

        agratulewicz@skoroszyce.pl

  • Violetta Matuszczyk

Rejon: Chróścina, Makowice, Czarnolas

        77 431 84 83 / 77 431 89 85

        vmatuszczyk@skoroszyce.pl

  •  Kornelia Skalska

Rejon: Mroczkowa, Stary Grodków, Skoroszyce, Brzeziny

        77 431 84 83 / 77 431 89 85

        kskalska@skoroszyce.pl

 

Asystent rodziny

      Barbara Setla

      77 431 84 83 / 77 431 89 85

     bsetla@skoroszyce.pl

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej

      Marzena Adamczyk-Kielak

      77 431 84 83 / 77 431 89 85

     madamczyk@skoroszyce.pl

Pomoc administracyjna

     Marika Zawadzka

      77 431 84 83 / 77 431 89 77

     mzawadzka@skoroszyce.pl

 

  • Data aktualizacji: 2023-01-20 10:55
  • |
  • Licznik odwiedzin: 208 590